+380 (97) 542 75 70
+380 (66) 542 75 70
Оплата і доставка
Відгуки
Написати директору
Про нас
Акаунт

Про нас

9 грудня 2013 року, саме тоді втілилась в життя мрія - готувати найкращі суші в Тернополі.
Починалось все в одній з квартир міста, де двоє хлопців які вміли готувати суші і мали автомобіль "Таврія" прийняли своє перше замовлення.

У 2015 році суші з нікому невідомою назвою Авокадо переїхали з квартири в один із закладів нашого міста, де продовжили готувати і доставляти страви на замовлення, а невдовзі був відкритий перший в тернополі заклад формату "Візьми з собою" - Авокадо, і був прийнятий на роботу перший працівник. В той час окрім суші, стали популярні "коробочки" -  смажені методом стір - фрай рис, та локшина удон, які ми теж додали до свого меню.


На теперішній момент ми надаємо такі послуги як:

  • безкоштовна доставка суші в Тернополі, та приміській зоні.
  • самовивіз - ви робите попереднє замовленя,на суму не менше ніж 200грн,за вказаним номером телефону, забераєте самі та отримуєте знижку -10%.
  • також можна замовити страви безпосередньо у нашому закладі, і наші кухарі як найшвидше приготують для Вас замовлення.
  • у закладі є кілька столиків, де Ви зможете посмакувати суші, або ж почекати на Ваше замовлення

 заклад формату «Візьми з собою» дозволяє нашимвідвідувачам отримати щойно приготовлені страви спеціальнодля Вас, або замовити доставку у зручне для Вас місце Тернополя, або приміської зони. У нас можна замовити суші кількох десятків видів. Продукти які ми використовуємо відповідають найвищим вимогам якості, а страви готують тільки професійні кухарі. Усі страви готуються виключно зі свіжих продуктів тільки після Вашого замовлення, що дає нам змогу забезпечити найвищу якість і неперевершиний смак.


Ми хочемо бути лідерами, і зробимо усе , щоб Ви з упевненістю могли сказати Авокадо – готує найкращі суші в Тернополі! Якщо у Вас є якісь зауваження чи побажання, пишіть нам і ми обов'язково їх врахуємо!



Написати директору